Mgr. Krysa - bruslař

X

Lukáš - běžec

10.4.2007 Konečná změna termínu

Závodníci už jsou v dobrém zdravotním stavu. Takže byl naplánován konečný termín na 21. dubna 2007. Těšíme se na diváckou kulisu, kterou vytvoříte.

30.3.2007 POZOR POZOR

Další změna termínu. Velmi se vám všem omlouváme, ale kvůli zdravotnímu stavu obou hlavních aktéru, musíme tento velmi zajímavý závod znovu posunout. O dalším termínu, který teď bohužel ještě nevím, vás budeme informovat. Ještě jednou se omlouváme za narušení plánu na neděli, chápu, že srovnatelný program se na poslední chvíli strašně těžko vymýšlí. Proč jsem tyto informace nenapsal do mailu? Abyste se mohli alespoň pobavit fotografiemi hlavních aktérů na stránce dole. Sportu zdar.

POZOR

Změna termínu.

Přijďte se podívat na úžasný závod, který nemá obdoby. Jak to všechno začalo? Krysa dostal k Vánocům nové kolečkové brusle a stále na nich vůbec nejezdí. Jednoho krásného odpoledne při malé pauzičce mezi usilovnou prací na mé diplomce mě napadla myšlenka vyzvat Krysu k závodu na 10km. On pojede na kolečkových bruslích, já poběžím. A aby stálo za to bojovat, tak jsme se vsadili o jedno pivo.

Závod je volný podnik, a pokud máš zájem se přidat, není problém, stačí se ve správnou dobu dostavit na správné místo. Pokud se ti Krysí vzdálenost zdá dlouhá, tak oslov své kamarády a vytvořte libovolně početnou štafetu, a to jak běžeckou, bruslící, tak i smíšenou.

Pro případné přihlížející diváky (na dobu, kdy zrovna borci budou kroužit ve vzdálenějších místech areálu) bude připraven doprovodný program. V případě příznivých povětrnostních podmínek bude možno pouštět draky. Dále bude možnost si zahrát kroket nebo petanque.

Po závodě je možnost si zajít na oběd na statek Ladronka, který se nachází přímo v areálu, kde se závod poběží. Po obědě je možnost si zahrát bowling. Pokud máte zájem si přijít zahrát bowling, tak mi dejte vědět na mail lukas <at> hluze <dot> cz, abych mohl zamluvit příslušný počet drah.

A večer si můžeme zajít někam na pivko, pokud bude zájem.

bruslar bezec